Poznań
obiekt na sprzedaż

KUDL-BS-713

Lokalizacja : Przeźmierowo, ul. Poznańska   z bezpośrednim zjazdem z drogi krajowej DK92. 0,8 km od granicy Poznania Cena - 12 900 000 PLN netto Zalety nieruchomości :  wydane pozwolenie na rozbudowę obiektu.     Przedmiotem sprzedaży jest : hotel ...

Powierzchnia
2 005,48 m2
Powierzchnia działki [m2]
6 347 m²
Cena za m2
6 432,38 zł
cena 12 900 000
obiekt na sprzedaż - Poznań

Poznań, Kobylepole, Lisia
dom na sprzedaż

KUDL-DS-712

Lokalizacja: ul. Lisia w Poznania, Kobylepole (Antoninek - Zieliniec). Kilka słów o nieruchomości: Dom o powierzchni całkowitej 267 m2 (67 m2 to poddasze). Dodatkowy na działce znajduje się budynek parterowy 100 m2 z odrębnym wejściem z ulicy). Powierzchnia ...

Powierzchnia
267,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
796 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
5 973,78 zł
cena 1 595 000
dom na sprzedaż - Poznań, Kobylepole, Lisia

Kostrzyn (gw), Gwiazdowo, Jana Keplera
mieszkanie na sprzedaż

KUDL-MS-711

Lokalizacja: Gwiazdowo, gm. Kostrzyn, powiat poznański, ul. Jana Keplera. Bliskie położenie drogi 92 i S5 są ogromny atutem. Gwarantuje to szybki dojazd do Kostrzyna, Swarzędza, Poznania. Mieszkanie znajduje się w kompleksie nowo wybudowanych budynków, tworzących ...

Powierzchnia
68,84 m2
Piętro
parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
8 265,54 zł
cena 569 000
mieszkanie na sprzedaż - Kostrzyn (gw), Gwiazdowo, Jana Keplera

Komorniki, Plewiska, Cicha
dom na sprzedaż

KUDL-DS-708

Dom na sprzedaż – Plewiska, ul. Cicha.  – 2 495 000 PLN Plewiska - ok. 950 metrów od granicy Poznania na sprzedaż lub wynajem długoterminowy. Dom o powierzchni 217,12 m2 na działce o powierzchni 785 m2. Oddzielny wolnostojący garaż dwustanowiskowy ( ok. 60 m2 ) ...

Powierzchnia
217,12 m2
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
11 491,34 zł
cena 2 495 000
dom na sprzedaż - Komorniki, Plewiska, Cicha

Kórnik (gw), Kamionki, Opalowa
dom na sprzedaż

KUDL-DS-707

Oferta nieaktualna. Lokalizacja: ul. Opalowa, Kamionki (gm. Kórnik). Kilka słów o nieruchomości: Ofertę stanowi dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 206,9 m2 (użytkowa 182,68 m2). Parter: - salon z jadalnią 45 m2 + kuchnia 13,8 m2 (układ ...

Powierzchnia
206,90 m2
Powierzchnia działki [m2]
903 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
6 234,90 zł
cena 1 290 000
dom na sprzedaż - Kórnik (gw), Kamionki, Opalowa

Swarzędz (gw), Zalasewo, Austriacka
dom na sprzedaż

KUDL-DS-706

Rezerwacja !!! Lokalizacja: Zalasewo, gm. Swarzędz, ul. Austriacka. Zaledwie 5 minut jazdy samochodem do Poznania. Na miejscu znajduje się w pełni rozwinięta infrastruktura handlowo usługowa. Żłobek/Przedszkole  - "Za lasem", "Akuku". Przedszkola - ...

Powierzchnia
148,80 m2
Powierzchnia działki [m2]
588 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
6 922,04 zł
cena 1 030 000
dom na sprzedaż - Swarzędz (gw), Zalasewo, Austriacka
Kryteria wyszukiwania

rozumiem