Poznań, Jeżyce, Żeromskiego
lokal na wynajem

KUDL-LW-570

Lokalizacja: Jeżyce, ul. Żeromskiego (w pobliżu J.H. Dąbrowskiego). Kilka słów o lokalu: Oferuję do najmu lokal biurowy o powierzchni 23,8 m2. Składa się z następujących pomieszczeń: - pokój 16,4 m2 - pokój 7,4 m2 Lokal posiada niezależne wejście ...

Powierzchnia
23,80 m2
Piętro
1
Cena za m2
60,00 zł
cena 1 428
lokal na wynajem - Poznań, Jeżyce, Żeromskiego

Poznań, Jeżyce, Żeromskiego
lokal na wynajem

KUDL-LW-568

Lokalizacja: Jeżyce, ul. Żeromskiego (w pobliżu J.H. Dąbrowskiego). Kilka słów o lokalu: Oferuję do najmu lokal biurowy o powierzchni 120,7 m2. Idealnie sprawdzi się pod przychodnie zdrowia, gabinety lekarskie, itd.  Składa się z następujących pomieszczeń: 12,8 ...

Powierzchnia
120,70 m2
Piętro
1
Cena za m2
60,00 zł
cena 7 242
lokal na wynajem - Poznań, Jeżyce, Żeromskiego

Komorniki, Plewiska, Cicha
dom na sprzedaż

KUDL-DS-562

Umowa przedwstępna ! Lokalizacja Plewiska - ok. 950 metrów od granicy Poznania. Dom o powierzchni 217,12 m2 na działce o powierzchni 785 m2. Doskonała lokalizacja - szybki dojazd na obwodnicę Poznania oraz wyjazd na ulicę Głogowską i Grunwaldzką. Dom zlokalizowany ...

Powierzchnia
217,12 m2
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
7 323,14 zł
cena 1 590 000
dom na sprzedaż - Komorniki, Plewiska, Cicha

Poznań, Śródka, Św. Jacka
mieszkanie na sprzedaż

KUDL-MS-536

Umowa przedwstępna. Lokalizacja: Śródka, ul. Św. Jacka. Zaledwie 300 m od Katedry i 900 m do J. Maltańskiego. 500 m do dworca autobusowego na Rondzie Śródka. Doskonała lokalizacja, gwarantująca szybki dojazd w każdy zakątek Poznania. Kilka słów ...

Powierzchnia
35,41 m2
Piętro
3
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
11 296,24 zł
cena 400 000
mieszkanie na sprzedaż - Poznań, Śródka, Św. Jacka

Komorniki, Plewiska, Cicha
dom na wynajem

KUDL-DW-535

Dom  w Plewiskach na wynajem dla konesera.  Cena – 8500 PLN/ miesiąc – do drobnej negocjacji. Lokalizacja Plewiska, ul. Cicha - ok. 950 metrów od granicy Poznania. Dom o powierzchni 217,12 m2 na działce o powierzchni 785 m2. Doskonała lokalizacja - szybki ...

Powierzchnia
217,20 m2
Powierzchnia działki [m2]
785 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
39,13 zł
cena 8 500
dom na wynajem - Komorniki, Plewiska, Cicha

Poznań, Jeżyce, Żeromskiego
lokal na wynajem

KUDL-LW-528

Lokalizacja: Jeżyce, ul. Żeromskiego (w pobliżu J.H. Dąbrowskiego). Kilka słów o lokalu: Oferuję do najmu lokal  o powierzchni 28,6 m2 z przeznaczeniem na piwnicę. Podzielony jest na 2 pomieszczenia: I -   17,7 m2 II  - 10,9 m2 Lokal znajduje ...

Powierzchnia
28,60 m2
Piętro
piwnica
Cena za m2
34,97 zł
cena 1 000
lokal na wynajem - Poznań, Jeżyce, Żeromskiego
Kryteria wyszukiwania

rozumiem