oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Poznań, Górczyn, Kościańska

Poznań, Górczyn, Kościańska
mieszkanie na sprzedaż

KUDL-MS-515

Oferta nieaktualna. Przedstawiam Państwu komfortowe, 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 95m2 w Poznaniu, w dzielnicy Górczyn. Nieruchomość składa się z następujących pomieszczeń: PIĘTRO: Pokój 1 - 21,76m2; Pokój 2 - 16,93m2; Pokój 3 - 14,01m2 ...

Powierzchnia
119,58 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
6 857,33 zł
cena 820 000
mieszkanie na sprzedaż - Poznań, Górczyn, Kościańska

Poznań, Łazarz, Józefa Chociszewskiego
mieszkanie na wynajem

KUDL-MW-514

Lokalizacja: ul. Chociszewskiego w Poznaniu. W pobliżu ul. Hetmańskiej, Reymonta i Głogowskiej. Kilka słów o mieszkaniu: Mieszkanie 2 pokojowe o łącznej powierzchni 37,2 m2 składa się z: - Pokoju dziennego, - Sypialni, - Kuchni z dużym oknem, - ...

Powierzchnia
37,20 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
53,76 zł
cena 2 000
mieszkanie na wynajem - Poznań, Łazarz, Józefa Chociszewskiego

Góra (gw), Wierzowice Małe
działka na sprzedaż

KUDL-GS-507

Rezerwacja. Lokalizacja: Wierzowice Małe, gmina Góra, powiat góra, województwo dolnośląskie. Do: Leszna 37 km Wrocławia 86 km Zielonej Góry 113 km Poznania 120 km Piękna działka, położona w cichym, spokojnym i uroczym miejscu  Działka ...

Powierzchnia
10 700,00 m2
Cena za m2
7,48 zł
cena 80 000
działka na sprzedaż - Góra (gw), Wierzowice Małe

Poznań, Grunwald
dom na sprzedaż

KUDL-DS-505

Oferta nieaktualna. Lokalizacja: Grunwald, Osiedle Bajkowe. Kilka słów o nieruchomości: Komfortowy i ekskluzywny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 212,98 m2. Nieruchomość składa się z trzech poziomów oraz posiada dwustanowiskowy garaż w ...

Powierzchnia
212,98 m2
Powierzchnia działki [m2]
300 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
7 935,02 zł
cena 1 690 000
dom na sprzedaż - Poznań, Grunwald

Poznań, Winogrady, os. Zwycięstwa
mieszkanie na sprzedaż

KUDL-MS-503

Sprzedane. Lokalizacja: Winogrady, Os. Zwycięstwa. Kilka słów o mieszkaniu: Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 65,2 m2: - pokój dzienny z wyjściem na balkon - dwie sypialnie - kuchnia - korytarz (szafa w zabudowie) - łazienka - ...

Powierzchnia
65,20 m2
Piętro
6
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
6 825,15 zł
cena 445 000
mieszkanie na sprzedaż - Poznań, Winogrady, os. Zwycięstwa

Mosina, Na Wzgórzu
działka na sprzedaż

KUDL-GS-499

Oferta nieaktualna. zukasz działki w Wielkopolsce na wzgórzu otoczonym lasami i jeziorami, ale jednocześnie w niewielkiej odległości od Poznania? Wydaje się, że taka działka nie istnieje a jednak! Przedstawiamy Państwu działkę na Osowej Górze w Mosinie! Lokalizacja: Działka ...

Powierzchnia
1 339,00 m2
Cena za m2
345,00 zł
cena 461 955
działka na sprzedaż - Mosina, Na Wzgórzu
Kryteria wyszukiwania

rozumiem