Babiak, Brdów
dom na sprzedaż

KUDL-DS-494

Sprzedane. Lokalizacja: Brdów, Gmina Babiak, powiat kolski. Kilka słów o nieruchomości: Dom wolnostojący położony nad Jeziorem Brdowskim (bezpośrednie dojście z działki). Wybudowany według projektu Tyberiusz.  Powierzchnia użytkowa 143,66 ...

Powierzchnia
163,69 m2
Powierzchnia działki [m2]
3 500 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
6 109,11 zł
cena 1 000 000
dom na sprzedaż - Babiak, Brdów

Komorniki, Fabianowska
dom na sprzedaż

KUDL-DS-492

Oferta nieaktualna. Bardzo tani dom w utrzymaniu. Zaledwie kikaset złotych wydane na prąd przez 2 lata ! Dzięi fotowoltaice i panelom solarnym. Dodatkowo stacja ładująca samochody elektryczne. Lokalizacja: Komorniki, gm. Komorniki, ul. Fabianowska. Kilka ...

Powierzchnia
185,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
707 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
6 972,97 zł
cena 1 290 000
dom na sprzedaż - Komorniki, Fabianowska

Międzychód, Mała Wielowieś
mieszkanie na sprzedaż

KUDL-MS-485

Sprzedane Na sprzedaż przestronne mieszkanie 4 pokojowe w Międzychodzie.  Lokalizacja:   ul. Bolesława Chrobrego w Międzychodzie, gmina Międzychód, woj. wielkopolskie. Kilka słów o mieszkaniu: Mieszkanie o powierzchni 64,90m2 składające się z czterech ...

Powierzchnia
64,90 m2
Piętro
1
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
4 622,50 zł
cena 300 000
mieszkanie na sprzedaż - Międzychód, Mała Wielowieś

Grodzisk Wielkopolski (gw), Kąkolewo
dom na sprzedaż

KUDL-DS-483

Oferta nieaktualna ! Lokalizacja: Kąkolewo, gm. Grodzisk, powiat grodziski. 6 km do Boruja Kościelna 9 km do Grodzisk Wielkopolski 13 km do Nowy Tomyśl 20 km do Opalenicy Kilka słów o nieruchomości: Dom parterowy o powierzchni całkowitej  ...

Powierzchnia
207,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
917 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
2 893,72 zł
cena 599 000
dom na sprzedaż - Grodzisk Wielkopolski (gw), Kąkolewo

Kórnik (gw), Dachowa, Poznańska
działka na sprzedaż

KUDL-GS-472

Lokalizacja: Dachowa, ul. Południowa 1 Kilka słów o działce: Komfortowa działka o powierzchni 926 m2. Płaska , w kształcie zbliżonym do kwadratu. Możliwość budowy domu jednorodzinnego wolnostojącego lub dwulokalowego. Dynamicznie rozwijająca się infrastruktura. Okolica ...

Powierzchnia
926,00 m2
Cena za m2
349,89 zł
cena 324 000
działka na sprzedaż - Kórnik (gw), Dachowa, Poznańska
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Pobiedziska, Tysiąclecia

Pobiedziska, Tysiąclecia
mieszkanie na sprzedaż

KUDL-MS-469

  Lokalizacja: Pobiedziska , ul. Tysiąclecia. Mieszkanie: Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 58,2 m2 z Księgą Wieczystą. Położone na 3 piętrze w bloku czteropiętrowym w cichej i spokojnej  lokalizacji . Do mieszkania należy także ładny, duży balkon. Całkowitą ...

Powierzchnia
58,20 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
5 584,19 zł
cena 325 000
mieszkanie na sprzedaż - Pobiedziska, Tysiąclecia
Kryteria wyszukiwania

rozumiem