Poznań, Wilda, Fabryczna
mieszkanie na sprzedaż

KUDL-MS-127

Lokalizacja: Ul. Fabryczna - Wilda Kilka słów o mieszkaniu: Komfortowa kawalerka o wysokim standardzie wykończenia. Znajduje się w zrewitalizowanej kamienicy na 4 piętrze w budynku 5 piętrowym. Atutem jest widok na stronę zachodnią, gdzie znajduje ...

Powierzchnia
20,27 m2
Piętro
4
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
13 073,51 zł
cena 265 000
mieszkanie na sprzedaż - Poznań, Wilda, Fabryczna

Poznań, Wilda, Fabryczna
mieszkanie na sprzedaż

KUDL-MS-126

Oferta nieaktualna. Lokalizacja: Ul. Fabryczna - Wilda Kilka słów o mieszkaniu: Komfortowa kawalerka o wysokim standardzie wykończenia. Znajduje się w zrewitalizowanej kamienicy na 4 piętrze w budynku 5 piętrowym. Atutem jest widok na stronę ...

Powierzchnia
22,67 m2
Piętro
4
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
10 983,68 zł
cena 249 000
mieszkanie na sprzedaż - Poznań, Wilda, Fabryczna

Dopiewo
działka na sprzedaż

KUDL-GS-125

                                          NIEAKTUALNE     Lokalizacja Dopiewo - 25 km. do centrum Poznania ( Stary Rynek ) Szybki wyjazd na A2  i dalej na obwodnicę Poznania. Działka o powierzchni 898 m2  w cenie 500 000 PLN. Maksymalna powierzchnia zabudowy ...

Powierzchnia
898,00 m2
Cena za m2
556,79 zł
cena 500 000
działka na sprzedaż - Dopiewo

Poznań, Grunwald
lokal na wynajem

KUDL-LW-95

Oferta nieaktualna Lokalizacja: Grunwald, ul. Grunwaldzka 11 Kilka słów o lokalu: Całkowita powierzchnia lokalu wynosi  40 m2. Dotychczasowy profil lokalu to punkt płatniczy. Lokal usytuowany na parterze budynku VI piętrowego.  Idealnie sprawdzi ...

Powierzchnia
40,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
37,50 zł
cena 1 500
lokal na wynajem - Poznań, Grunwald

Poznań, Grunwald
lokal na wynajem

KUDL-LW-94

Oferta nieaktualna Lokalizacja: Grunwald, ul. Grunwaldzka 11 Kilka słów o lokalu: Całkowita powierzchnia lokalu wynosi  30 m2. Dotychczasowy profil lokalu to - kawiarnia, cukiernia, wyroby piekarnicze. Ogromnym atutem są dwie bardzo duże witryny. W ...

Powierzchnia
30,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
60,00 zł
cena 1 800
lokal na wynajem - Poznań, Grunwald

Poznań, Grunwald
lokal na wynajem

KUDL-LW-93

Oferta nieaktualna Lokalizacja: Grunwald, ul. Grunwaldzka 11 Kilka słów o lokalu: Całkowita powierzchnia lokalu biurowego to 55 m2. Składa się z następujących pomieszczeń: - duży pokój - mały pokój - wc - korytarz Biuro znajduje się ...

Powierzchnia
55,00 m2
Piętro
1
Cena za m2
23,64 zł
cena 1 300
lokal na wynajem - Poznań, Grunwald
Kryteria wyszukiwania

rozumiem