nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Luboń, Żabikowo, Wschodnia

Luboń, Żabikowo, Wschodnia
mieszkanie na wynajem

KUDL-MW-719

Lokalizacja: Luboń, ul. Wschodnia. Kilka słów o mieszkaniu: Do wynajęcia mieszkanie w nowym budownictwie - blok z windą  Mieszkanie jest bardzo zadbane oraz świeżo po malowaniu. Całkowita powierzchnia wynosi 41,49 m2 i składa się z: - pokoju ...

Powierzchnia
41,49 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
43,38 zł
cena 1 800
mieszkanie na wynajem - Luboń, Żabikowo, Wschodnia
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Poznań, Rataje, os. Powstań Narodowych

Poznań, Rataje, os. Powstań Narodowych
mieszkanie na sprzedaż

KUDL-MS-718

Lokalizacja: Rataje, Os. Powstań Narodowych 1. Kilka słów o mieszkaniu: Stan prawny - lokal stanowiący odrębną nieruchomość. Całkowita powierzchnia to 77,2 m2.  Orientacyjna powierzchnia pomieszczeń: - Pokój 1 - 19,6 m2, - Pokój 2 - 17,8 m2, - ...

Powierzchnia
77,20 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
9 715,03 zł
cena 750 000

Tarnowo Podgórne (gw), Baranowo
mieszkanie na wynajem

KUDL-MW-717

Lokalizacja: Baranowo, gm. Tarnowo Podgórne Kilka słów o nieruchomości: Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni  66 m2: - pokój z aneksem kuchennym, - sypialnia, - pomieszczenie gospodarcze, - łazienka, - korytarz, - balkon. Zdjęcia ...

Powierzchnia
66,00 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
39,39 zł
cena 2 600
mieszkanie na wynajem - Tarnowo Podgórne (gw), Baranowo

Tarnowo Podgórne (gw), Baranowo
mieszkanie na wynajem

KUDL-MW-716

Nieaktualne. Lokalizacja: Baranowo, gm. Tarnowo Podgórne Kilka słów o nieruchomości: Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni  58 m2: - 2 sypialnie, - kuchnia w zabudowie, - łazienka, - garderoba, - korytarz, - taras 17 m. Zdjęcia ...

Powierzchnia
58,00 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
43,10 zł
cena 2 500
mieszkanie na wynajem - Tarnowo Podgórne (gw), Baranowo

Czerwonak, Potasze, Brzozowa
działka na sprzedaż

KUDL-GS-715

Oferta nieaktualna. Lokalizacja: Potasze, ul. Brzozowa. Kilka słów o nieruchomości: Na sprzedaż działka o powierzchni 466 m2 w otulinie terenów zielonych (lasu). Działka jest zagospodarowana z licznymi nasadzeniami. Na działce znajduje się budynek ...

Powierzchnia
466,00 m2
Cena za m2
515,02 zł
cena 240 000
działka na sprzedaż - Czerwonak, Potasze, Brzozowa

Kaźmierz, Kiączyn
działka na sprzedaż

KUDL-GS-714

Lokalizacja: ul. Perłowa, Kiączyn, gm. Kaźmierz. Kilka informacji o nieruchomości: Możliwość kupienia dwóch działek: 1011 m2 (dz.23/18) i 1013 m2 (dz.23/16). Łącznie będzie to 2024 m2. MPZP przewiduje wybudowanie domu wolnostojącego, jednorodzinnego ...

Powierzchnia
1 011,00 m2
Cena za m2
230,00 zł
cena 232 530