Międzychód, Mała Wielowieś, Gorzycka
lokal na sprzedaż

KUDL-LS-698

Lokalizacja: Międzychód, Gmina Międzychód, powiat Międzychodzki.  Kilka słów o nieruchomości: Na sprzedaż klimatyczny lokal z kręgielnią. możliwość rozbudowy,  łączna powierzchnia użytkowa 384,8m2  lokal z pełnym wyposażeniem  Budynek główny:   -Bowling+ ...

Powierzchnia
384,80 m2
Piętro
parter
Cena za m2
5 457,38 zł
cena 2 100 000
lokal na sprzedaż - Międzychód, Mała Wielowieś, Gorzycka

Buk (gw), Kalwy
działka na sprzedaż

KUDL-GS-697

Lokalizacja: Kalwy, gm. Buk, powiat poznański. Kilka słów o nieruchomości: Duża działka o powierzchni 7773 m2. Front działki - około 50 m2. Sąsiednie działki zostały zakupione na inwestycję deweloperską. Wydane warunki zabudowy na budynek mieszkalny, ...

Powierzchnia
7 773,00 m2
Cena za m2
99,06 zł
cena 770 000
działka na sprzedaż - Buk (gw), Kalwy

Poznań, Jeżyce, ks. Wawrzyniaka
mieszkanie na sprzedaż

KUDL-MS-694

Lokalizacja : ul. Ks. Piotra Wawrzyniaka, Jeżyce. W pobliżu ul. Dąbrowskiego. Kilka słów o nieruchomości: Mieszkanie o powierzchni 78,8 m2. Aktualnie zaaranżowano 5 poki + pomieszczenie gospodarcze. Można zmienić układ pomieszczeń pod własne preferencje ...

Powierzchnia
78,80 m2
Piętro
3
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
8 883,25 zł
cena 700 000
mieszkanie na sprzedaż - Poznań, Jeżyce, ks. Wawrzyniaka

Komorniki, Plewiska, Cicha
dom na sprzedaż

KUDL-DS-686

Dom na sprzedaż – Plewiska, ul. Cicha.  – 2 495 000 PLN Plewiska - ok. 950 metrów od granicy Poznania na sprzedaż lub wynajem długoterminowy. Dom o powierzchni 217,12 m2 na działce o powierzchni 785 m2. Oddzielny wolnostojący garaż dwustanowiskowy ( ok. 60 m2 ) ...

Powierzchnia
217,12 m2
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
11 491,34 zł
cena 2 495 000
dom na sprzedaż - Komorniki, Plewiska, Cicha

Buk (gw), Niepruszewo
działka na sprzedaż

KUDL-GS-682

Powierzchnia
7 773,00 m2
Cena za m2
99,06 zł
cena 770 000
działka na sprzedaż - Buk (gw), Niepruszewo

Poznań, Kobylepole, Lisia
dom na sprzedaż

KUDL-DS-681

Lokalizacja: ul. Lisia w Poznania, Kobylepole (Antoninek - Zieliniec). Kilka słów o nieruchomości: Dom o powierzchni całkowitej 267 m2 (67 m2 to poddasze). Dodatkowy na działce znajduje się budynek parterowy 100 m2 z odrębnym wejściem z ulicy). Powierzchnia ...

Powierzchnia
267,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
796 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
5 973,78 zł
cena 1 595 000
dom na sprzedaż - Poznań, Kobylepole, Lisia