Buk (gw), Niepruszewo, Jęczmienna
działka na sprzedaż

KUDL-GS-593

REZERWACJA ! Zapraszamy do obejrzenia filmu: https://youtu.be/413W2EGmBhA Lokalizacja: Niepruszewo, ul. Jęczmienna, gm. Buk. Kilka słów o nieruchomości. Ofertę stanowi działka budowlana o powierzchni 500 m2. Istnieje możliwość dokupienia ...

Powierzchnia
500,00 m2
Cena za m2
300,00 zł
cena 150 000
działka na sprzedaż - Buk (gw), Niepruszewo, Jęczmienna

Poznań, Jana Henryka Dąbrowskiego
obiekt na sprzedaż

KUDL-BS-590

Lokalizacja : Przeźmierowo, ul. Poznańska   z bezpośrednim zjazdem z drogi krajowej DK92. 0,8 km od granicy Poznania Cena - 12 900 000 PLN netto Zalety nieruchomości :  wydane pozwolenie na rozbudowę obiektu.     Przedmiotem sprzedaży jest : hotel ...

Powierzchnia
2 005,48 m2
Powierzchnia działki [m2]
6 347 m²
Cena za m2
6 432,38 zł
cena 12 900 000
obiekt na sprzedaż - Poznań, Jana Henryka Dąbrowskiego

Poznań, Górczyn, Kuźnicza
mieszkanie na sprzedaż

KUDL-MS-586

Sprzedane. Lokalizacja: ul. Kuźnicza 27-35 (blok), Górczyn w Poznaniu. Mieszkanie znajduje się na parterze w budynku czteropiętrowym.  Kilka słów o mieszkaniu: Mieszkanie 3 pokojowe w układzie niezależnym. Lokal stanowiący odrębną nieruchomość ...

Powierzchnia
56,67 m2
Piętro
parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
8 470,09 zł
cena 480 000
mieszkanie na sprzedaż - Poznań, Górczyn, Kuźnicza

Poznań, Rataje, os. Orła Białego
mieszkanie na sprzedaż

KUDL-MS-585

Zapraszam do obejrzenia filmu: https://youtu.be/JhcV9n4-_v4 Lokalizacja: Rataje, os. Orła Białego w Poznaniu. Kilka słów o nieruchomości: Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 64,3 m2. Składa się z następujących pomieszczeń: - pokój ...

Powierzchnia
64,30 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
10 264,39 zł
cena 660 000
mieszkanie na sprzedaż - Poznań, Rataje, os. Orła Białego

Poznań, Jeżyce, Jana Henryka Dąbrowskiego
lokal na wynajem

KUDL-LW-582

Lokalizacja: ul. J.H. Dąbrowskiego w Poznaniu. Kilka słów o nieruchomości: Ofertę stanowi wynajem lokalu biurowego o powierzchni 24 m2. Istnieje możliwość podziały lokalu na dwa pomieszczenia z dwoma niezależnymi wejściami. Lokal znajduje się na parterze ...

Powierzchnia
24,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
40,00 zł
cena 960
lokal na wynajem - Poznań, Jeżyce, Jana Henryka Dąbrowskiego

Poznań, Jeżyce, Jana Henryka Dąbrowskiego
lokal na wynajem

KUDL-LW-581

Lokalizacja: ul. J.H. Dąbrowskiego w Poznaniu. Kilka słów o nieruchomości: Ofertę stanowi wynajem lokalu biurowego o powierzchni 20 m2. Lokal znajduje się na parterze w budynku dwupiętrowym.  Na wyposażeniu mogą pozostać meble lub ich część, które są ...

Powierzchnia
20,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
40,00 zł
cena 800